top of page

Kaliteli ve eksiksiz altyapı ile modern, güvenli ve konforlu yaşam alanları sunan yurtlarımız, misafirperver ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır. İşletmemizin hiç bir vakıf ya da cemaat bağlantısı bulunmamaktadır.

 

Boğaziçi Öğrenci Yurtlarıgerek konum avantajı gerekse konforu nedeniyle veli ve öğrencilerin tercih sebebi olmaktadır. Yurtlarımız İstanbul genelinde bir çok üniversiteye ya yürüme mesafesindedir ya da toplu taşıma duraklarına yakın civardadır.

 

Yurtlarımızda her odaya ait TV, buzdolabı, kitaplık, 

ayakkabılık, ortopedik yatak, eşya dolabı, çalışma masası, sınırsız ve hızlı kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır.

 

 

Son olarak belirtelim ki;

Boğaziçi Yurtları Öğrencileri MUTLUDUR.

Çünkü odaları günlük temizlenir, internetleri hızlı ve sınırsızdır, kafeterya, kütüphane, yemekhane gibi ortamlarda uzun yıllar sürecek dostluklara temel atarlar, sessiz huzurlu etütlerde verimli saatler  geçirirler, çamaşırhaneler 24 saat açıktır, yurtlarına parmak izleri ile giriş yaparlar, güvenli huzurlu şekilde konaklarlar, yurt yetkilileri öğrencilerin her türlü soru ve sorunları ile 24 saat ilgilenirler ve veliler ile yıl boyu  koordinasyon haberleşme halindedirler.

 

Yurtlarımızda ki tüm hizmetler öğrencilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillenmiştir.

Tebrikler! Mesajınız alındı.

bottom of page